Rękodzieło Kreatywne
Patrycja Zacharowska-Górska
alarte@interia.pl
663-244-188
strona w budowie
  Home      O firmie
  Firma Rękodzieło Kreatywne powstała z pasji dla pasji tworzenia.

   Nazywam się Patrycja Zacharowska-Górska i jestem twórcą rękodzieła artystycznego. Tworzę od zawsze, a od kilkunastu lat zgłębiam i doskonalę tajniki kolejnych technik artystycznych. Moje prace można było oglądać między innymi w galerii OKO na wernisażu „Impresje wyobraźni przekrój twórczości”, jak również na imprezach plenerowych, takich jak: otmuchowskie „Lato Kwiatów” i oławskich: „Piana Bosmana”, „Dzień Koguta”, Dożynki Gminne, Jarmark Bożonarodzeniowy, na których prezentowałam swoje wyroby rękodzielnicze jako twórca regionalny. W Gazecie Powiatowej - Wiadomościach Oławskich dwukrotnie pisano o mojej twórczości: w artykule „Malowane na butelkach” oraz przy okazji mojej wystawy „Impresje wyobraźni przekrój twórczości” w 2009 r. Od niedawna nawiązałam również współpracę z gminnym Gimnazjum nr 3 im. Polskich Noblistów w Oławie oraz z salą zabaw „Papaja” w Galerii Oławskiej, w których dzielę się z dziećmi swoją wiedzą z zakresu technik artystycznych i pomagam przy podejmowaniu samodzielnych prób tworzenia.
   Techniki i środki, jakie stosuję w swojej pracy to: malarstwo akrylowe, akwarelowe, witrażowe, na porcelanie, filcowanie na sucho, techniki mieszane, decoupage, elementy scrapbookingu klasycznego i komputerowego. Tworzę biżuterię z różnych mas plastycznych i polymer clay'u oraz Art Clay'u, a także z wykorzystaniem kamieni naturalnych, kryształków, koralików oraz elementów graficznych. Opanowałam podstawy tworzenia drobnych form z gliny na zajęciach z artystą plastykiem Stanisławem Wiąckiem. Stosuję także wiele innych technik hobbystycznych z wykorzystaniem między innymi wstążek, cekinów, materiałów, papieru...
   Jako osoba twórcza i pragnąca stale doskonalić swój warsztat mam wiele jeszcze niezrealizowanych pomysłów, ale przede wszystkim jestem otwarta na pomysły klientów. Wykonuję przedmioty głównie na zmówienia i spełniam niemal każde życzenie dotyczące formy i wzornictwa dla danej realizacji.
   Asortyment zawarty w katalogu to przedmioty, które mają już swoich właścicieli, a które służą, jako przykład moich możliwości twórczych. Istnieje możliwość obejrzenia moich wyrobów w pracowni (można się umówić na spotkanie dzwoniąc pod numer 663-244-188 lub pisząc na adres alarte@interia.pl) oraz w punktach, w których znajdują się moje gabloty ekspozycyjne (aktualna lista miejsc wystawowych dostępna jest w zakładce adresy punktów ekspozycyjnych).

  Ideą mojej firmy jest tworzenie przedmiotów unikatowych w pojedynczych egzemplarzach lub krótkich seriach – tylko na prośbę klienta wykonuję przedmiot podobny do wcześniej zrealizowanego. Spełniam niemal każde życzenie dotyczące formy i wzornictwa dla danej realizacji.